Aktualności

OGŁOSZENIE13-03-2020

Drodzy Klubowicze.
W trosce o Wasze zdrowie z dniem jutrzejszym tj. 14.03.20 - ZAWIESZAMY działalność naszego klubu. Zamknięcie obowiązywać będzie do dnia 22.03.20.
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją będziemy Was informować na bieżąco o dalszych postanowieniach w sprawie otwarcia klubu.

Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze i jesteśmy pewni że chwilowe zawieszenie treningów to najlepsza możliwa decyzja.

W związku z tym, że dbamy o Waszą tężyznę fizyczną nie zostawiamy Was samych:

HOME WOD - nasi trenerzy ułożą dla Was treningi które będziecie mogli wykonać w domu, otrzymacie od nas programowanie CF, KB oraz CORE. Rafał zadba o Waszą siłę a Mateusz o rzeźbę.
VIDEO - nakręcamy dla Was filmy ułatwiające Wam ćwiczenie w domu, nasi trenerzy on line pokażą jak poprawnie wykonać workouty
OUTDOOR - organizujemy dla Was treningi na świeżym powietrzu
KARNETY - w związku z zawieszeniem treningów, Wasze karnety zostaną automatycznie wydłużone o czas zamknięcia klubu. W przypadku karnetów długookresowych zmieni się data ich zakończenia. W przypadku karnetów płatnych co miesiąc ostatnia rata będzie proporcjonalna (okres wypowiedzenia). Nie musicie martwić się składaniem zamrożeń cała procedura zostanie automatycznie wprowadzona.

Liczymy na to, że sytuacja szybko wróci do normy i że czym prędzej spotkamy się ponownie w zdrowym składzie.
Uważajcie na siebie!

Wróć do listy