Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 08.08.2022 do 14.08.2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 5 wolnych

WOD

Kuba Tofil

ZASTĘPSTWO

60 min 7 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 10 wolnych

WOD

Janek Gierczyk

60 min 10 wolnych

WOD

Kuba Tofil

60 min 13 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

ZASTĘPSTWO

   
07:00
60 min 15 wolnych

WOD

Kuba Tofil

ZASTĘPSTWO

60 min 14 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 13 wolnych

WOD

Janek Gierczyk

60 min 15 wolnych

WOD

Kuba Tofil

60 min 12 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

ZASTĘPSTWO

   
09:00
60 min 6 wolnych

CORE

Joanna Burakowska

ZASTĘPSTWO

60 min 7 wolnych

CORE

Dobrochna Figuła

60 min 9 wolnych

PILATES

Dobrochna Figuła

60 min 10 wolnych

CORE

Dobrochna Figuła

60 min 12 wolnych

CORE

Dobrochna Figuła

60 min 7 wolnych

CORE

Maria Horbowska

 
10:00
60 min 13 wolnych

WOD

Gustaw Sielicki

60 min 0 wolnych

BASIC FIRST

Gustaw Sielicki

60 min 12 wolnych

WOD

Janek Gierczyk

60 min 13 wolnych

WOD

Janek Gierczyk

60 min 14 wolnych

WOD

Gustaw Sielicki

60 min 9 wolnych

CORE

Maria Horbowska

 
         
60 min 4 wolnych

LOWER BODY

Szymon Wawrzyniak

120 min 29 wolnych

TEAM WOD

Trener

11:00          
60 min 6 wolnych

TRÓJBÓJ

Szymon Wawrzyniak

 
16:00
60 min 10 wolnych

WOD

Kuba Tofil

60 min 12 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 11 wolnych

WOD

Ewa Wawrzyniak

60 min 12 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 12 wolnych

WOD

Ewa Wawrzyniak

   
17:00
60 min 10 wolnych

KIDS 3-6

Alicja Łukaszyk

60 min 4 wolnych

CORE

Maria Horbowska

60 min 6 wolnych

CORE

Marysia Dunaj

60 min 2 wolnych

TOTAL

Joanna Burakowska

60 min 7 wolnych

CORE

Maria Horbowska

ZASTĘPSTWO

   
60 min 0 wolnych

TOTAL

Joanna Burakowska

60 min 12 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 10 wolnych

KIDS 3-6

Alicja Łukaszyk

60 min 14 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 5 wolnych

SIŁA

Szymon Wawrzyniak

60 min 11 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

 
60 min 6 wolnych

WEIGHTLIFTING

Olo Błoszyk

 
60 min 14 wolnych

WOD

Trener

 
60 min 15 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

 
18:00
60 min 1 wolnych

CORE

Joanna Burakowska

60 min 2 wolnych

BASIC FIRST

Gustaw Sielicki

60 min 2 wolnych

CORE

Marysia Dunaj

60 min 1 wolnych

BASIC FIRST

Gustaw Sielicki

60 min 6 wolnych

CORE

Maria Horbowska

ZASTĘPSTWO

   
60 min 10 wolnych

KIDS 7-9

Paulina Łuczak

60 min 12 wolnych

CARDIO BURN

Ewa Wawrzyniak

60 min 10 wolnych

KIDS 7-9

Klaudia Hubert

60 min 14 wolnych

CARDIO BURN

Ewa Wawrzyniak

60 min 6 wolnych

ROZRUCH

Alicja Łukaszyk

60 min 2 wolnych

ROZRUCH

Alicja Łukaszyk

60 min 7 wolnych

CORE

Maria Horbowska

60 min 6 wolnych

ROZRUCH

Alicja Łukaszyk

60 min 3 wolnych

CORE

Joanna Burakowska

60 min 10 wolnych

TEENS 13+

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

60 min 5 wolnych

TRÓJBÓJ

Szymon Wawrzyniak

60 min 10 wolnych

TEENS 13+

Kuba Czurczak

60 min 3 wolnych

TRÓJBÓJ

Szymon Wawrzyniak

60 min 6 wolnych

KALISTENIKA

Mateusz Zieliński

60 min 14 wolnych

WOD

Ewa Wawrzyniak

60 min 10 wolnych

WOD

Ewa Wawrzyniak

60 min 5 wolnych

WEIGHTLIFTING

Olo Błoszyk

60 min 15 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

60 min 10 wolnych

TEENS 13+

Eryk Wierzchowski

 
   
60 min 12 wolnych

YOGA

Joanna Gracz-Bernaciak

60 min 7 wolnych

WEIGHTLIFTING

Olo Błoszyk

19:00
60 min 1 wolnych

LOWER BODY

Szymon Wawrzyniak

60 min 3 wolnych

KETTLEBELL

Ewa Wawrzyniak

60 min 5 wolnych

KALISTENIKA

Mateusz Zieliński

60 min 6 wolnych

KETTLEBELL

Ewa Wawrzyniak

60 min 15 wolnych

WOD

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

   
60 min 8 wolnych

WOD

Ewa Wawrzyniak

60 min 12 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

ZASTĘPSTWO

60 min 5 wolnych

LOWER BODY

Szymon Wawrzyniak

60 min 15 wolnych

WOD

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

 
   
60 min 15 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

 
19:15
45 min 17 wolnych

MOBILITY

Alicja Łukaszyk

     
45 min 16 wolnych

MOBILITY

Alicja Łukaszyk

ZASTĘPSTWO

   
19:30
60 min 9 wolnych

YOGA

Joanna Gracz-Bernaciak

           
20:00
60 min 5 wolnych

SIŁA

Szymon Wawrzyniak

60 min 14 wolnych

WOD

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

60 min 9 wolnych

SIŁA

Szymon Wawrzyniak

60 min 15 wolnych

WOD

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

60 min 15 wolnych

WOD

Eryk Wierzchowski

ZASTĘPSTWO

   
60 min 10 wolnych

WOD

Kuba Czurczak

ZASTĘPSTWO

 
60 min 15 wolnych

WOD

Olo Błoszyk

   
← →