Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 26-07 do 01-08-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 10 wolnych

WOD

Monika

60 min 11 wolnych

WOD

Rafał

60 min 13 wolnych

WOD

Jan

60 min 8 wolnych

WOD

Ewa

ZASTĘPSTWO

60 min 12 wolnych

WOD

Rafał

   
07:00
60 min 12 wolnych

WOD

Monika

60 min 14 wolnych

WOD

Rafał

60 min 12 wolnych

WOD

Jan

60 min 11 wolnych

WOD

Ewa

ZASTĘPSTWO

60 min 13 wolnych

WOD

Rafał

   
09:00
60 min 5 wolnych

CORE

Dobrochna

60 min 0 wolnych

CORE

Dobrochna

60 min 4 wolnych

CORE

Marysia

ZASTĘPSTWO

 
60 min 8 wolnych

CORE

Marysia

ZASTĘPSTWO

   
10:00
60 min 11 wolnych

WOD

Gustaw

60 min 8 wolnych

BOOTY

Marysia

60 min 10 wolnych

WOD

Jan

60 min 11 wolnych

WOD

Ewa

ZASTĘPSTWO

60 min 10 wolnych

WOD

Gustaw

60 min -4 wolnych

CORE

Marysia

 
 
60 min 12 wolnych

WOD

Monika

     
120 min 23 wolnych

EXTREME

Jan

ZASTĘPSTWO

11:00
60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy w ciąży

Marysia

60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy w ciąży

Marysia

60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy w ciąży

Marysia

 
60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy w ciąży

Marysia

60 min 4 wolnych

BOOTY

Marysia

 
12:00
60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z niemowlakami

Marysia

60 min 6 wolnych

Mami Move- Mamy z niemowlakami

Marysia

60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z niemowlakami

Marysia

 
60 min 7 wolnych

Mami Move- Mamy z niemowlakami

Marysia

   
13:00
60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z dziećmi (w wieku 1-2)

Marysia

60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z dziećmi (w wieku 1-2)

Marysia

60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z dziećmi (w wieku 1-2)

Marysia

 
60 min 8 wolnych

Mami Move- Mamy z dziećmi (w wieku 1-2)

Marysia

   
16:00
60 min 9 wolnych

WOD

Jan

60 min 16 wolnych

WOD

Ewa

ZASTĘPSTWO

60 min 13 wolnych

WOD

Jan

ZASTĘPSTWO

60 min 15 wolnych

WOD

Gustaw

60 min 5 wolnych

WOD

Ewa

ZASTĘPSTWO

   
17:00
60 min 12 wolnych

KIDS 3-6

60 min 6 wolnych

CORE

Marysia

60 min 5 wolnych

CORE

Marysia

90 min 12 wolnych

TEENS 10+

60 min 1 wolnych

CORE

Marysia

   
90 min 12 wolnych

TEENS 10+

90 min 12 wolnych

TEENS 10+

60 min 12 wolnych

KIDS 3-6

60 min 7 wolnych

TOTAL

Joanna

60 min 9 wolnych

WOD

Ewa

60 min 2 wolnych

TOTAL

Joanna

60 min 13 wolnych

WOD

Ewa

60 min 5 wolnych

WOD

Jan

60 min 13 wolnych

WOD

Rafał

 
60 min 10 wolnych

WOD

Jan

ZASTĘPSTWO

     
18:00
60 min 0 wolnych

CORE

Joanna

60 min 0 wolnych

CARDIO BURN

Gustaw

60 min 4 wolnych

CORE

Marysia

60 min 3 wolnych

CARDIO BURN

Gustaw

60 min 7 wolnych

BOOTY

Marysia

   
60 min 12 wolnych

PRESCHOOL KIDS 6-9

60 min 2 wolnych

CORE

Marysia

60 min 12 wolnych

PRESCHOOL KIDS 6-9

60 min 3 wolnych

Kalistenika

Mateusz Zieliński

60 min 8 wolnych

WOD

Monika

ZASTĘPSTWO

90 min 12 wolnych

TEENS INTER

90 min 12 wolnych

TEENS INTER

60 min 11 wolnych

WOD

Monika

ZASTĘPSTWO

90 min 12 wolnych

TEENS INTER

 
60 min 16 wolnych

WOD

Gustaw

60 min 8 wolnych

WEIGHTLIFTING

Sławek

60 min 11 wolnych

YOGA

60 min 10 wolnych

WEIGHTLIFTING

Sławek

60 min 5 wolnych

WOD

Aleksander

60 min 9 wolnych

WOD

Ewa

 
60 min 11 wolnych

WOD

Rafał

19:00
60 min 7 wolnych

WOD

Gustaw

60 min 9 wolnych

BOOTY

Marysia

60 min 7 wolnych

BOOTY

Marysia

60 min 9 wolnych

WEIGHTLIFTING

Sławek

60 min 10 wolnych

WOD

Ewa

   
60 min 10 wolnych

WOD

Aleksander

60 min 7 wolnych

WEIGHTLIFTING

Sławek

60 min 2 wolnych

Kalistenika

Mateusz Zieliński

60 min 10 wolnych

WOD

Mateusz Maruszczak

 
 
60 min 7 wolnych

WOD

Ewa

60 min 7 wolnych

WOD

Mateusz Maruszczak

ZASTĘPSTWO

 
19:30
60 min 14 wolnych

YOGA

           
20:00
60 min 5 wolnych

WOD

Mateusz Maruszczak

60 min 12 wolnych

WOD

Gustaw

60 min 9 wolnych

WOD

Mateusz Maruszczak

60 min 12 wolnych

WOD

Mateusz Maruszczak

60 min 8 wolnych

SKILL WOD

Mateusz Maruszczak

   
       
60 min 16 wolnych

WOD

Ewa

21:00  
60 min 9 wolnych

YOGA

Donata

 
60 min 8 wolnych

YOGA

Donata

     
← →